Betty's Landhausküche: New 250g Wet Cat Food Pouches on Offer

Filter & sort

Price Brands
Filter

Wet Food Pouches on Offer: 6 items

Wet Cat Food in Pouch - Pure Chicken with Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch -​ Pure Chicken with Borage Oil, 6 x 250 g

  • Easily digestible single-protein
  • Rich in omega-6 fatty acids
  • No preservatives
£20.96 £22.62 (£13.97 / kg)

Delivery by October 12

Wet Cat Food in Pouch - Chicken & Pheasant with Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch -​ Chicken & Pheasant with Borage Oil, 6 x 250 g

  • Particularly tasty
  • Rich in omega-6 fatty acids
  • No preservatives
£20.96 £22.62 (£13.97 / kg)

Delivery by October 12

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch - Pure Poultry

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch -​ Pure Poultry, 6 x 250 g

  • Ideal for overweight dogs
  • Single-protein formula
  • No flavour enhancers
£20.14 £21.66 (£13.43 / kg)

Delivery by October 12

Wet Cat Food in Pouch - Duck with Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch -​ Duck with Borage Oil, 6 x 250 g

  • With duck & poultry meat
  • Rich in omega-6 fatty acids
  • No flavour enhancers or preservatives
£20.96 £22.62 (£13.97 / kg)

Delivery by October 12

Wet Cat Food in Pouch - Kangaroo with Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch -​ Kangaroo with Borage Oil, 6 x 250 g

  • Balanced recipe
  • Rich in omega-6 fatty acids
  • No preservatives
£20.96 £22.62 (£13.97 / kg)

Delivery by November 06

Wet Cat Food in Pouch - Chicken with Veal & Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food in Pouch -​ Chicken with Veal & Borage Oil, 6 x 250 g

  • Particularly easily digestible
  • With omega-6 fatty acids
  • No flavour enhancers
£20.14 £21.66 (£13.43 / kg)

Delivery by October 12