Buy 2 Sheba Soups and get 1 Sheba Soup Salmon FREE!

Filter & sort

Price Brands
Filter

Special Offer: Sheba Classic Soup 2+1 Free: 3 items

Sheba Soup with Tuna, 4 x 40 g

Sheba Soup with Tuna, 4 x 40 g, 160 g

  • Fine fish fillets in broth
  • A liquid treat option
  • No artificial additives
£5.40 (£33.75 / kg)

Delivery by October 13

Sheba Classic Soup 4 x 40 g salmon

Sheba Classic Soup 4 x 40 g salmon, 160 g

  • In clear broth
  • With fine pieces of salmon fillet
  • No preservatives or colourings
£5.40 (£33.75 / kg)

Delivery by October 13

Soup with Chicken Breast Fillets - 4 x 40 g

Sheba Soup with Chicken Breast Fillets -​ 4 x 40 g, 160 g

  • Chicken breast fillets in broth
  • A liquid snack option
  • No artificial additives
£5.40 (£33.75 / kg)

Delivery by October 23