5+1 Free Promotion from Betty's Landhausküche

Filter & sort

Price Brands
Filter

Betty's 5+1 Promotion: 9 items

Betty's Landhausküche Wet Cat Food - Pure Poultry

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Pure Poultry, 200 g

  • Contains 71% meat
  • Also suitable for cats with sensitive digestion
  • Top-quality ingredients
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13

Wet Cat Food - Chicken & Pheasant with Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Chicken & Pheasant with Borage Oil, 200 g

  • Also for discerning cats
  • High meat content
  • Important source of protein
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by November 06

Wet Cat Food - Kangaroo with Potatoes and Poultry

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Kangaroo with Potatoes and Poultry, 200 g

  • Delicious wet cat food
  • With 65% meat content
  • Also suitable for sensitive cats
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13

Betty's Landhausküche Wet Cat Food - Duck

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Duck, 200 g

  • Also suitable for sensitive cats
  • With high-quality meat
  • Delicious treat
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by November 06

Wet Cat Food - Chicken & Veal with Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Chicken & Veal with Borage Oil, 200 g

  • Also for sensitive cats
  • Finely balanced ingredients
  • Excellent quality
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13

Betty's Landhausküche Wet Cat Food - Chicken and Salmon

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Chicken and Salmon, 200 g

  • Also suitable for cats with sensitive stomachs
  • Rich in Omega-3 fatty acids
  • Balanced complete pet food
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13

Betty's Landhausküche Wet Cat Food - Beef & Heart

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Beef & Heart, 200 g

  • For normal active cats
  • With 69% meat content
  • High-quality raw materials
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13

Betty's Landhausküche Wet Cat Food - Beef with Linseed Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Beef with Linseed Oil, 200 g

  • Hearty Taste
  • High Meat Content
  • Ideal for Active Cats
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13

Betty's Landhausküche Wet Cat Food - Turkey and Borage Oil

Betty's Landhausküche Wet Cat Food -​ Turkey and Borage Oil, 200 g

  • Exquisite wet food
  • Made with quality meat
  • Rich in omega-6 fatty acids
£3.24 £3.61 (£16.20 / kg)

Delivery by October 13